autoteenindus

Idee avada iseteeninduse autoteenindus tekkis pärast järjekordset remonti ja probleemide taastekkimist kahe päeva pärast. Jutud sellest, et see tuleb nagunii välja vahetada, olid juba ära tüüdanud, seetõttu tekkis mõte teha töid, mida autode teenindajad teevad kõige rohkem – õlivahetus, rihmavahetus, piduriklotside vahetus, laagrite vahetus ja muud vähemkeerukad tööd, ise. Praegu võib internetist leida videosid ka kõige keerulisemate tööde tegemisest, seetõttu kerkis küsimus, kus seda teha saaks, sest amatööri jaoks pole palju vaja – tõstuk ja instrument. Tavalistest teenindustest sellist teenust leida ei õnnestunud, see pole neile mitte ainult kahjumlik, vaid ma näen ka kogu nende „köögipoolt“ ja „segan neil töötada“. Seetõttu võeti vastu otsus avada iseteeninduse autoteenindus.

Iseteenindus autoteeninduse eripära seisneb selles, et remonttööd teostate te ise teeninduse poolt pakutavate instrumentide ja vahenditega. Kasu on silmaga nähtav, esiteks rahaline kokkuhoid ja teiseks olete te kindel, et vahetatud detailid on tõepoolest uued, et töötaja kogemata või tahtlikult midagi teie autos ei lõhkunud. Tasu on tunnipõhine, vastavalt sellele kui palju teil kulus aega remondi tegemiseks, aga mitte selle järgi, millised vajadused on teeninduse omanikul või millised on tema „isiklikud vajadused“.

Eelised

ÖKONOOMIA

Maksad ainult kasutatud aja eest

USALDUS

Usalda enda ja oma lähedaste elu enda kätesse

TASKUKOHANE HIND

Tasu remondi eest on vähemalt kaks korda väiksem

VARUOSAD

Ostes varuosad ise, hoiad raha kokku ja valid just selle kvaliteedi, mida soovid

TEADMISED

Töötades ise, saad teadmisi, mis sulle ära kuluvad

GRAAFIK

Valid endale sobiva aja ja tuled kohale siis, kui sulle sobib

Meie klientide tagasiside

Alexey

25 aprill 2018

Minu arvates võib praeguses totaalse youtube tingimustes õppida tegema minimaalseid töid ise. On palju videoid sellest, mida ja kuidas teha. Peamisi töid teen praegu ise, mootorit ei puutu, see on veel keeruline, kuid kõike, millele kulutasin suurema osa rahast, teen nüüd ise.

Alexey Krychkov

14 märts 2018

Nagu öeldakse „leida hea autoteenindus on nagu leida hea naine“, kuid milleks otsida, kui saan paljud asjad ise ära teha. Vahetada õli, piduriklotse – see on 1-1,5 tunni töö isegi mulle, kes ma mehaanikast eriti ei jaga.

Kontakt

Kui tahad teha midagi hästi, tee seda ise.