Eelised

ÖKONOOMIA

Maksad ainult kasutatud aja eest

USALDUS

Usalda enda ja oma lähedaste elu enda kätesse

TASKUKOHANE HIND

Tasu remondi eest on vähemalt kaks korda väiksem

VARUOSAD

Ostes varuosad ise, hoiad raha kokku ja valid just selle kvaliteedi, mida soovid

TEADMISED

Töötades ise, saad teadmisi, mis sulle ära kuluvad

GRAAFIK

Valid endale sobiva aja ja tuled kohale siis, kui sulle sobib

Meie klientide tagasiside

Alexey

25 aprill 2018

Minu arvates võib praeguses totaalse youtube tingimustes õppida tegema minimaalseid töid ise. On palju videoid sellest, mida ja kuidas teha. Peamisi töid teen praegu ise, mootorit ei puutu, see on veel keeruline, kuid kõike, millele kulutasin suurema osa rahast, teen nüüd ise.

Maxim Sergeev

22 märts 2018

Pärast sõnu „seda oleks ka vaja vahetada“, sain aru, et parem on teha ise! Ja mina naiivne mõtlesin, et „mEister“ annab mule 400 eurot ja ütleb, et „vabandage, ma eksisin, probleem oli mujal“.

Avo Reinsalu

7 märts 2018

Teeninduse peremehelt kuuldud sõnad „kui tahate vaadata, on hind kaks korda kõrgem“, panid mind mõtlema, miks ma ei või vadata, kuidas minu autot remonditakse? Vist seepärast, et kui midagi minu juuresolekul ära lõhutakse, siis peavad nad ise uue ostma, kui mind aga juures pole, siis öeldakse, et „teil oligi nii“, peremeheta võib tugevamalt lüüa ja määrida paar korda. Seepärast teen kõike, mida saan, ise! See on kindlam ja vähemalt kaks korda odavam!

Alexey Krychkov

14 märts 2018

Nagu öeldakse „leida hea autoteenindus on nagu leida hea naine“, kuid milleks otsida, kui saan paljud asjad ise ära teha. Vahetada õli, piduriklotse – see on 1-1,5 tunni töö isegi mulle, kes ma mehaanikast eriti ei jaga.

Kontakt

Kui tahad teha midagi hästi, tee seda ise.